Detské Vianoce v ZUŠ

Autor: Jana Kazičková <janakazickovazus(at)zoznam.sk>, Téma: 2008_11(dvojčíslo), Vydané dňa: 20. 12. 2008

pre zväčšenie kliknite na obrázokpre zväčšenie kliknite na obrázokVšetci žiaci i učitelia v ZUŠ chcú rodičov a priateľov školy namotivovať do vianočnej atmosféry.
Hoci koniec roka, a Vianoce zvlášť, v každom z nás vzbudzujú myšlienky bilancovania, prehodnocovania a vnútorne citlivých stavov, školský rok nie je ešte ani v polovici a po pracovnej stránke je v plnom prúde. Napriek tomu chcú všetci žiaci i učitelia v ZUŠ ukázať rodičom a priateľom umenia, že vianočná nálada a atmosféra pohltí všetkých a vypne k výkonom, ktoré sú najlepšie a najemotívnejšie pôsobiace. Preto vás všetkých pozývame do ZUŠ na 2


 predvianočné akcie načerpať si do zásoby vôňu umeleckých závanov. Obe akcie, predajná výstava i koncert, majú spoločný názov Detské Vianoce a začínajú sa o 16.30 hod. Výstava 8. 12. a koncert 17. 12. 2008. Pri tejto príležitosti chceme zároveň svojimi výkonmi poďakovať všetkým tým, ktorí nám počas celého roka pomáhali akýmkoľvek spôsobom, nášmu zriaďovateľovi, rodičom, sponzorom a priateľom školy. Chceme im všetkým zaželať do nového roku veľa pracovných i osobných úspechov a zdravia. Samozrejme, že aj našim žiakom a učiteľom želám veľa pekných chvíľ prežitých spolu pri tvorbe nových zaujímavých projektov, množstvo osobných úspechov pri prezentácii svojich hudobných, tanečných či výtvarných výkonov.

JK