2007_11(dvojčíslo)

Moje pocity z príjemného posedenia

Dňa 30. 11. som sa zúčastnil na posedení, ktoré sa konalo v ZUŠ pri príležitosti 40. výročia založenia knižnice v našom meste. Priznám sa, že viac-menej som tam išiel kvôli vnukovi, ktorý tam ako škôlkar vystupoval spolu s ostatnými detičkami už tradične v dobre pripravenom programe pod vedením p. učiteliek V. Dobrovodskej a I. Filipovej. Po tomto vystúpení rodičia s deťmi odišli a zostala poloprázdna miestnosť. Ja som však zostal až do konca, pretože som bol zvedavý na ďalší priebeh tohto stretnutia.

Od detstva som športovo založený a momentálne sa venujem trénovaniu najmenších futbalistov „pusiniek“, tak sa predovšetkým zúčastňujem na športových akciách. Na tomto posedení som však videl a počul, aké máme v našom meste talentované deti v oblasti hudby, prednesu prózy, v maľovaní, v keramike. Spoznal som prvú pracovníčku našej knižnice, ktorá pútavo spomínala na minulosť. Pri jej spomienkach som sa na chvíľu vrátil do mojich mladších rokov, veď veľa ľudí, ktorí tam boli spomínaní, som osobne poznal. Hlavne som sa však uistil, že za výkonmi detí, ktoré som videl a počul, je náročná a zodpovedná práca všetkých pedagogických pracovníkov oboch škôlok, základnej školy a ZUŠ. Pretože v dnešnej dobe to majú obzvlášť náročné, tak im želám veľa trpezlivosti.
Keď som s dcérou a vnukom odchádzal z tohto príjemného posedenia, tak som mal z toho všetkého veľmi pekné pocity.

Ulrich Ľubomír


[Akt. známka: 0 / Počet hlasov: 0] 1 2 3 4 5
| Zverejnil: Matúš Valihora | Vydané dňa 21. 12. 2007 | 2329 x prečítané | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailTlačiť článok | Zdroj: Ľubomír Ulrich
Čitatelia

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

Vyhľadávanie

Vyhľadať textRozšírené vyhľadávanie
<<  Október  >>
PoUtStŠtPiSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

www stránky mesta Novinky spod Bradla - internetová podoba mesačníka mesta Brezová pod Bradlom
Vydáva MsÚ Brezová pod Bradlom. Redakcia: MsÚ, Nám. M. R. Štefánika 1, 906 13 Brezová pod Bradlom, e-mail: mesto@brezova.sk. Redakčná rada: A. Fedorová, J. Kazičková, T. Malková, J. Reptová. Zodpovedná redaktorka: G. Plačková, tel.: +421 915 878 004. Redakcia si vyhradzuje právo príspevky skrátiť, redakčne upraviť, neuverejniť. Zodpovednosť za obsah písomných a fotografických materiálov nesú autori. Vydavateľ nezaručuje pravdivosť informácií obsiahutých v platenej inzercii. Evidenčné číslo periodickej tlače: EV 2892/09. Uzávierka posledný deň v každom mesiaci.
Táto web stránka bola vytvorená prostredníctvom phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Názvy programových produktov, firiem a pod., použité na tejto stránke, môžu byť ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server