2007_11(dvojčíslo)

Odhaľte svoju tvár

Už dlhšiu dobu sa dozvedám o spriadaní určitých intríg voči primátorke nášho mesta, sú rozohrané petičné akcie a aj v osobných rozhovoroch s niektorými občanmi sa dozvedám všeobecné obvinenia, ohovárania, nič však konkrétne. Nedá mi, aby som sa k takémuto dianiu nevyjadril. Nie som s pani primátorkou v žiadnom rodinnom vzťahu, ani v inom a ani sa osobne nepoznáme. Toto moje vyjadrenie by som uviedol, ak by bol primátorom alebo primátorkou hocikto iný.

Chcel by som sa spýtať, prečo osoba alebo viacero iniciátorov neodhalí svoju tvár a cestou TVB, prípadne prostredníctvom Noviniek spod Bradla, alebo iným spôsobom sa nevyjadrí, o čo im vlastne ide, akých konkrétnych nedostatkov, rozhodnutí, či iných nerozumných krokov sa dopúšťa pani primátorka so svojím pracovným kolektívom. Veď nerozhoduje len sama. Majú iniciátori vôbec morálne právo, odbornú spôsobilosť, vecnú argumentáciu spriadať anonymné intrigy? Veď je nepochopiteľné, že tak krátko po voľbách chceme hlavu niekoho bez toho, aby sme mu dali možnosť realizovať sa vo funkcii a dokázať, že to s Brezovou a jej občanmi myslí poctivo. Nebolo by lepšie, ľudskejšie a osožnejšie, keby sme svojou angažovanosťou pomohli pri realizácii volebného programu, vyvíjali aktivity po našich sídliskách, napádali rôzne neduhy, ktoré sa dejú tzv. tiežobčanmi Brezovej.
Alojz Ďuriš

| Zverejnil: Matúš Valihora | Vydané dňa 21. 12. 2007 | 3428 x prečítané | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok
Čitatelia

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

Vyhľadávanie

Vyhľadať textRozšírené vyhľadávanie
<<  September  >>
PoUtStŠtPiSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     

www stránky mesta Novinky spod Bradla - internetová podoba mesačníka mesta Brezová pod Bradlom
Vydáva MsÚ Brezová pod Bradlom. Redakcia: MsÚ, Nám. M. R. Štefánika 1, 906 13 Brezová pod Bradlom, e-mail: mesto@brezova.sk. Redakčná rada: A. Fedorová, J. Kazičková, T. Malková, J. Reptová. Zodpovedná redaktorka: G. Plačková, tel.: +421 915 878 004. Redakcia si vyhradzuje právo príspevky skrátiť, redakčne upraviť, neuverejniť. Zodpovednosť za obsah písomných a fotografických materiálov nesú autori. Vydavateľ nezaručuje pravdivosť informácií obsiahutých v platenej inzercii. Evidenčné číslo periodickej tlače: EV 2892/09. Uzávierka posledný deň v každom mesiaci.
Táto web stránka bola vytvorená prostredníctvom phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Názvy programových produktov, firiem a pod., použité na tejto stránke, môžu byť ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server